puzzle
Puzzle 180 elementów 3D Kula Dziecinny globus
- Liczba elementów: 180
- Nr katalogowy:
12338
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
83,25 zł / szt
102,40 zł brutto
Puzzle 3D globus. Perfekcyjnie wykonane, zakrzywione elementy puzzli pozwalają na dokładne dopasowanie i można je łatwo złożyć, tworząc solidną, gładką kulkę - bez kleju! Zawiera podstawę
| Waga | 702 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 265 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 180 |
| Nr katalogowy | 12338 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 22 x 22 x 26.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |