puzzle
Puzzle 180 elementów 3D Kula Dziecinny globus
- Liczba elementów: 180
- Nr katalogowy:
12338
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
83.25 zł / szt
102.40 zł gross
Puzzle 3D globus. Perfekcyjnie wykonane, zakrzywione elementy puzzli pozwalają na dokładne dopasowanie i można je łatwo złożyć, tworząc solidną, gładką kulkę - bez kleju! Zawiera podstawę
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 180 |
| Nr katalogowy | 12338 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 22 x 22 x 26.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Weight | 702 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 265 x 265 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |