puzzle
Puzzle 1000 elementów Stitch
- Liczba elementów: 1000
- Nr katalogowy:
12001264
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
22,00 zł / szt
27,06 zł brutto
Puzzle marki Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Lubiane przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 1000 |
| Nr katalogowy | 12001264 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Waga | 785 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 355 x 255 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |