puzzle
Puzzle 1000 elementów Stitch
- Liczba elementów: 1000
- Nr katalogowy:
12001264
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
22.00 zł / szt
27.06 zł gross
Puzzle marki Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Lubiane przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 1000 |
| Nr katalogowy | 12001264 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Weight | 785 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 355 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |