puzzle
Puzzle 1000 elementów Flow Łódź
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.
- Liczba elementów: 1000
- Nr katalogowy:
83038
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10,00 zł / szt
12,30 zł brutto
Puzzle 1000 elementów Flow Łódź
Piękne puzzle o 1000 elementów. Grafika z uznanego na całym świecie filmu Flow.
| Waga | 623 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 x 205 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Granna |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje. |
| Liczba elementów | 1000 |
| Nr katalogowy | 83038 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 68 x 48 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |