puzzle
Puzzle 1000 elementów Flow Łódź
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.
- Liczba elementów: 1000
- Nr katalogowy:
83038
- Full specification
Status: Out of stock
10.00 zł / szt
12.30 zł gross
Puzzle 1000 elementów Flow Łódź
Piękne puzzle o 1000 elementów. Grafika z uznanego na całym świecie filmu Flow.
| Weight | 623 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 x 205 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | Granna |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje. |
| Liczba elementów | 1000 |
| Nr katalogowy | 83038 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 68 x 48 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |