puzzle
Puzzle 100 elementów XXL Pokemon
- Liczba elementów: 100
- Nr katalogowy:
10934
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,91 zł / szt
36,79 zł brutto
Puzzle 100 elementów XXL Pokemon
Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 230 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 100 |
| Nr katalogowy | 10934 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 49,5 x 36,2 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 23 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |