punkty dostępowe
Punkt dostępu WA1201 AC1200 PoE
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
166,07 zł / szt
204,27 zł brutto
Bezprzewodowy punkt dostępowy TP-Link AC1200 WA1201
- Dwa pasma Wi-Fi w standardzie AC1200: 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Dowolna lokalizacja: obsługa pasywnego PoE pozwala na jednoczesną transmisję danych i dostarczanie zasilania.
- Wiele trybów pracy: tryby Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału, Multi-SSID i Klient zapewniają kompleksową obsługę sieci.
- Technologia MU-MIMO: jednoczesna transmisja danych do wielu urządzeń zapewnia dwukrotnie wyższą wydajność działania.
- Zwiększony zasięg: cztery zintegrowane anteny z technologią Beamforming wzmacniają i ukierunkowują sygnały Wi-Fi.
- Strona uwierzytelniająca: specjalna platforma uwierzytelniająca dostęp użytkowników zapewnia większe bezpieczeństwo sieci.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 400 × 255 × 72 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|
| Zasilanie | 12 V / 1,5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Strona uwierzytelniająca |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 70 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |