ładowarki
Ładowarka TurboPower 33W Charger BLACK
- Moc: 33
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,17 zł / szt
76,47 zł brutto
Uniwersalne i kompaktowe rozwiązania ładujące
Rodzina ładowarek TurboPower dostarcza w kilka minut energię na wiele godzin, umożliwiając ładowanie smartfona, tabletu, laptopa i innych urządzeń. Te wszechstronne urządzenia o uniwersalnej zgodności są wyposażone w zabezpieczenie TurboPower Shield chroniące przed przegrzaniem i skokami napięcia nawet podczas ładowania z pełną mocą.
Funkcja TurboPower Sense dynamicznie dostosowuje na bieżąco szybkość ładowania do potrzeb urządzeń. Możesz ładować bez obaw, ponieważ zabezpieczenie TurboPower Shield chroni przed przegrzaniem, skokami napięcia i innymi problemami nawet podczas ładowania z pełną mocą.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Moc | 33 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 52 x 42 x 28 mm |
| Waga | 70 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 100 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |