punkty dostępowe
Punkt dostępu U7 Pro Max
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy -30 do 60°C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy 5 do 95%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK)
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
948,43 zł / szt
1 166,57 zł brutto
U7 Pro Max
Montowany na suficie punkt dostępowy Wi-Fi 7 z 8 strumieniami przestrzennymi, obsługą 6 GHz i dedykowanym silnikiem skanowania widmowego zapewniającym Wi-Fi pozbawione zakłóceń w wymagających środowiskach o dużej skali.
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 250 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | Średnica 206 x 46 mm |
| Waga | 680 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |