punkty dostępowe
Punkt dostępu U7 Pro Max
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy -30 do 60°C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy 5 do 95%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK)
- Antena: Wewnętrzna
- Full specification
Status: Out of stock
948.43 zł / szt
1 166.57 zł gross
U7 Pro Max
Montowany na suficie punkt dostępowy Wi-Fi 7 z 8 strumieniami przestrzennymi, obsługą 6 GHz i dedykowanym silnikiem skanowania widmowego zapewniającym Wi-Fi pozbawione zakłóceń w wymagających środowiskach o dużej skali.
| Weight | 1200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 250 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | Średnica 206 x 46 mm |
| Waga | 680 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |