punkty dostępowe
Punkt dostępu CPE NanoStation LocoM5
- Zysk anteny: 13
- Liczba anten : 1
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
197,92 zł / szt
243,44 zł brutto
Punkt dostępu CPE NanoStation LocoM5
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Zysk anteny | 13 |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Wymiary | 161 x 31 x 80 mm |
| Waga | 180 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | 24 V, 0,5 A (PoE) |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 503 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 220 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |