punkty dostępowe
Punkt dostępowy Wave-AP-Micro
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -40 do 60° C (od -40 do 140° F)
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
WPA2-PSK (AES)
- Zysk anteny: 20
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 208,68 zł / szt
1 486,68 zł brutto
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 200 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | WPA2-PSK (AES) |
| Zysk anteny | 20 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 284 x 156 x 76 mm |
| Waga | 1.3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |