punkty dostępowe
Punkt dostępowy U6-Mesh-Pro
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -30 do 60° C (od -22 do 140° F)
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3)
- Zysk anteny: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
681,52 zł / szt
838,27 zł brutto
U6 Mesh Pro
Wewnętrzny/zewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6 z 4 strumieniami przestrzennymi, zintegrowaną super anteną i gigabitowym portem przepustowym.
- WiFi 6
- 4 strumienie przestrzenne
- 185 m2 zasięgu dzięki zintegrowanej super antenie dookólnej
- Ponad 250 podłączonych urządzeń
- Zasilanie przez PoE
- Łącze GbE z portem przepustowym GbE
- Uniwersalny montaż na ścianie i słupie
- Odporność na warunki atmosferyczne (na zewnątrz)
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 240 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3) |
| Zysk anteny | 8 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Wymiary | 343.2 x 181.2 x 60.2 mm |
| Waga | 819 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie | UniFi Network: Version 8.1.127 i późniejsze |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |