punkty dostępowe
Punkt dostępowy TP-Link EAP230-Wall 1GE PoE AC1200
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
- Mapowanie SSID do VLAN
- Sieć VLAN oparta na portach lokalnych LAN
- W
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 22 w magazynie
223,13 zł / szt
274,45 zł brutto
Bezprzewodowy, gigabitowy, naścienny punkt dostępowy Omada, MU-MIMO, AC1200
- Niesamowicie cienka obudowa o grubości 11 mm.
- Technologia 802.11ac Wave 2 pozwala wielu użytkownikom na łączenie się z Internetem w tym samym czasie.
- EAP230-Wall to rozwiązanie sieciowe, które sprawdzi się w budynkach podzielonych na wiele pomieszczeń, takich jak hotele, biura oraz akademiki.
- Urządzenie ma rozmiar i kształt włącznika światła lub gniazdka, dlatego idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.
- Centralne zarządzanie z chmury z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
- Łatwe zarządzanie z aplikacją Omada.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 4 |
| Standardy | 802.11b |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 86,8 × 86,8 × 30,2 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 120 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |