punkty dostępowe
Punkt dostępowy MESH UAP-AC-M
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Antena: Zewnętrzna stała
- Full specification
Status: Out of stock
310.87 zł / szt
382.37 zł gross
Wydajny, zewnętrzny, 2x2 MIMO, dwupasmowy punkt dostępowy 802.11ac UAP-AC-M
Rozwiń swoją sieć Wi-Fi na zewnątrz dzięki punktowi dostępowemu UniFi AC Mesh, stanowiącemu część systemu Wi-Fi Ubiquiti Networks UniFi Enterprise. UAP-AC-M to wysokowydajny, dwupasmowy punkt dostępowy 2x2 MIMO, 802.11ac na zewnątrz, o prędkości do 1167 Mb / s. Posiada dwa złącza RP-SMA, które mogą być używane z dołączonymi dwuzakresowymi antenami dookólnymi lub z opcjonalną złączoną dwuzakresową anteną do indywidualnego kształtowania wzoru.
| Weight | 640 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 115 x 245 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.1Q |
| Wymiary | 353 x 46 x 34.4 mm |
| Waga | 152 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | Adapter 24 V, 0,5 A Gigabit PoE |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |