punkty dostępowe
Punkt dostępowy EAP653 UR AX3000
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40 st. Celsjusza
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-70 st. Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%90
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
441,57 zł / szt
543,13 zł brutto
Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
- Błyskawiczne prędkości w standardzie Wi-Fi 6: Jednoczesna obsługa prędkości dochodzących do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz, co daje łącznie nawet 2976 Mb/s.
- Wysoka wydajność WiFi 6: Więcej połączonych urządzeń może korzystać z wyższej prędkości.
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze: Integracja z platformą Omada SDN pozwala na zarządzanie siecią lokalnie i zdalnie z Chmury przez interfejs Web lub aplikację Omada.
- Szerokość kanału 160 MHz: Podwojona ilość danych szczytowej transmisji na jednym strumieniu dzięki HE160.
- Płynny roaming: Transmisje wideo i trwające połączenia głosowe nie są przerywane, gdy użytkownicy zmieniają lokalizację.§
- Omada Mesh: Możliwość bezprzewodowego łączenia się punktów dostępowych w celu utrzymania dużego zasięgu sieci i dowolności lokalizacji.§
- Obsługa zasilania PoE+: Dobór lokalizacji dla urządzenia oraz jego montaż nie przysparzają większych trudności dzięki obsłudze zasilania PoE+ (w standardzie 802.3at) oraz zasilania DC (brak zasilacza w zestawie).
| Waga | 790 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
|
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | 802.11ax |
| Wymiary | 160 × 160 × 33,6 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |