zrób to sam
Przybijanka - Zestaw Impreza
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy i bezpieczne gwoździe, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęciem zabawy należy zapoznać się
- Nr katalogowy:
65835
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
54,72 zł / szt
67,31 zł brutto
Przybijanka - Zestaw Impreza
Zabawka przybijanka dla dzieci od 3 lat, wspiera kreatywność i zdolności motoryczne.
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 320 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy i bezpieczne gwoździe, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęciem zabawy należy zapoznać się |
| Nr katalogowy | 65835 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Przybijanki |
| Wymiary | Tablica korkowa: 27 x 20,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 4,5 x 23 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Korek |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |