obudowy
Obudowa PC MS ELEMENT M310 Czarna
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
134,19 zł / szt
165,05 zł brutto
Obudowa MS ELEMENT M310 przeznaczona jest dla wszystkich entuzjastów, którzy preferują samodzielne składanie swoich komputerów. Ta obudowa przekona Cię prostym designem i jakością wykonania, a także może pochwalić się wystarczającą ilością miejsca na zainstalowanie wszystkich niezbędnych komponentów. Obsługuje również chłodzenie wodne i oferuje możliwość zainstalowania aż siedmiu wentylatorów.
| Waga | 3460 kg |
|---|---|
| Wymiary | 225 x 485 x 475 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MS |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Maksymalna długość karty graficznej | 370 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 |
| Panel boczny | Siatka metalowa |
| Wymiary | 420 x 198 x 440 mm |
| Waga | 2.6 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |