przetwornice
Przetwornica 24V/230V 500W/1000W Czysty sinus
- Napięcie wejściowe (maks.): 24
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Moc ciągła: 500
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
195,99 zł / szt
241,07 zł brutto
Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Dokładnie taki sam sygnał znajduje się w każdym domowym gniazdku (Typ E) na terenie całej Europy. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do gniazdka.
- Przenośne gniazdko - przetwornica samochodowa to urządzenie, które pozwala na korzystanie z urządzeń elektrycznych gdziekolwiek się znajdziesz, nawet z dala od domowego źródła energii
- Uniwersalność - przetwornica Green Cell posiada nie tylko gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne, ale także port USB do ładowania mniejszych gadżetów takich jak smartfon czy tablet
- Pełne bezpieczeństwo - nie obawiaj się o przepięcia, z urządzeniem Green Cell Twój sprzęt jest zawsze bezpieczny. Przetwornica posiada szereg zabezpieczeń i certyfikatów, tak aby pracowała bez zakłóceń
- Czysta sinusoida - doskonale współpracuje z urządzeniami wymagającymi ciągłego zasilania prądem identycznym jak w gniazdku. Są to m.in. laptopy, lodówki, telewizory oraz te najbardziej wrażliwe czyli panele solarne, piece oraz pompy CO
| Waga | 1310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 275 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (maks.) | 24 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 500 |
| Moc chwilowa | 1000 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przegrzaniu |
| Wymiary | 22.0 x 10.6 x 6.0 cm |
| Waga | 1.09 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |