Przełącznik USW-Pro-Max-16-PoE
- Prędkość przekazywania: 62.496
- Funkcje L2:
- IGMP snooping
- STP / RSTP with priorities and port-level disable
- Port isolation
- Storm control
- Voice VLAN
- Port mirroring
- LACP port aggregation
- Multicast / broadcast rate limiting
- Funkcje L3:
- DHCP for locally-managed networks
- DHCP relay
- Inter-VLAN routing between networks on same switch
- Static routing between local networks
- Network isolation with ACLs
- Pełna specyfikacja
UBIQUITI USW-Pro-Max-16-PoE
USW-Pro-Max-16-PoE to zaawansowany 16-portowy przełącznik warstwy 3 z technologią Etherlighting, obsługujący 2,5 GbE oraz wyposażony w wyjścia PoE++. Każdy port jest wyposażony w podświetlanie Etherlighting, co ułatwia identyfikację lokalizacji portu, prędkości/łącza oraz natywnej sieci VLAN. Przełącznik oferuje cztery porty 2,5 GbE PoE++ oraz dwanaście portów GbE PoE+, łącznie z mocą PoE wynoszącą 180 W. Dodatkowo posiada dwa porty 10G SFP dla wyższych wymagań przepustowości. Możliwość montażu na biurku, ścianie lub w szafie rack (wymaga dodatkowych akcesoriów do montażu w szafie), oraz cichy, bezwentylatorowy system chłodzenia, zapewniają elastyczność i niezawodność działania w różnych środowiskach sieciowych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Prędkość przekazywania | 62.496 |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów PoE++ | 4 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 16 |
| Liczba portów PoE+ | 12 |
| Pobór mocy | 25 |
| Wymiary | 325.1 x 160 x 43.7 mm |
| Waga | 1.95 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 5 V, 25 W (dołączony w zestawie) |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Przepustowość | 84 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 110 x 520 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |