przełączniki zarządzalne
Przełącznik UniFi USW-PRO-MAX-48-POE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: -5 do 40 °C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: 10 do 90%, bez kondensacji
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4 366,98 zł / szt
5 371,39 zł brutto
48-portowy przełącznik Layer 3 Etherlighting z wyjściem 2,5 GbE i PoE++.
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 520 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 16 |
| Liczba portów PoE++ | 16 |
| Pobór mocy | 100 |
| Wymiary | 442.4 x 400 x 44 mm |
| Waga | 6.2 |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Przepustowość | 224 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 32 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 32 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |