przełączniki zarządzalne
Przełącznik UniFi Pro XG 8 PoE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -5 do 45°C (od 23 do 113°F)
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 10 do 90% bez kondensacji
- Bufor pakietów: 2
- Prędkość przekazywania: 149
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 745,50 zł / szt
2 146,97 zł brutto
Pro XG 8 PoE
Kompaktowy, profesjonalny przełącznik (switch) 8-portowy klasy Layer 3 z funkcją Etherlighting, z możliwością montażu na biurku lub na ścianie, obsługujący PoE++, wyposażony w (8) portów 10 GbE oraz (2) porty 10G SFP+.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bufor pakietów | 2 |
| Prędkość przekazywania | 149 |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów PoE++ | 8 |
| Pobór mocy | 210 |
| Wymiary | 210.4 x 173.8 x 43.7 mm |
| Waga | 1.6 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | AC/DC 210W 50-57V DC |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Przepustowość | 200 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | UniFi Network: Version 9.0.114 and later |
| Liczba grup VLAN | 1000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 10 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 110 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |