przełączniki SMART
Przełącznik Smart GS752TXP 48GE PoE+ 4SFP+
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0° do 50°C (32° do 122°F)
- Wilgotność robocza: 90% maksymalnej wilgotności względnej (RH), bez kondensacji
- Temperatura przechowywania: 20° do 70°C ( 4° do 158°F)
- Wilgotność przechowywania: (względna) ma
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 1.5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 744,45 zł / szt
3 375,67 zł brutto
48-portowy inteligentny przełącznik PoE+ Gigabit Ethernet z opcjonalnym zarządzaniem zdalnym/chmurowym i 4 portami SFP (380W)
Autonomiczny przełącznik Smart Switch przeznaczony do sieci konwergentnych, dużych lub małych. Roczna subskrypcja Insight.
Rozwiązanie Total Network Solution pomaga w pełni wykorzystać możliwości sieci
Łatwe wdrażanie, zarządzanie i monitorowanie zarządzanych przez Netgear insight routerów, przełączników i punktów dostępu z jednego okienka.
NETGEAR Insight ZDALNE ZARZĄDZANIE
Zarządzaj lokalnie lub zdalnie za pośrednictwem chmury, aby uzyskać prostą, ale potężną kontrolę nad siecią w dowolnym miejscu i czasie. W zestawie znajduje się 1-letnia subskrypcja.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 |
| Prędkość przekazywania | 130.94 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów PoE+ | 48 |
| Pobór mocy | 436 |
| Wymiary | 440 x 310 x 43.2 mm |
| Waga | 5.03 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 176 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1296949 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 x 520 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |