Przełącznik Smart CSS318-16G-2S+IN 16x GE, 2x SFP+
- Wymagania środowiskowe:
- Testowana temperatura otoczenia: od -40°C do 70°C
- IP 20
- Liczba portów SFP+: 2
- Liczba portów 1G/2.5G/5G/10G: 2
- Pełna specyfikacja
CSS318-16G-2S+IN
Dzięki 16 portom Gigabit Ethernet oraz 2 portom uplink SFP+ 10G otrzymujesz pełną łączność bez zbędnych rozmiarów. Możesz zamontować dwa urządzenia obok siebie w jednej przestrzeni rack 1U, aby uzyskać jeszcze większą elastyczność i skalowalność.
CSS318-16G-2S+IN to idealne rozwiązanie dla konfiguracji, w których 24 porty to za dużo, a 8 portów to za mało. Jego kompaktowy format 10 cali oraz ekonomiczna konstrukcja czynią go doskonałym wyborem dla małych i średnich biur, sieci domowych lub środowisk rackowych, gdzie kluczowe znaczenie mają oszczędność miejsca i wydajność.
Dzięki 16 portom Gigabit Ethernet oraz 2 portom uplink SFP+ 10G otrzymujesz pełną łączność bez zbędnych rozmiarów. Dzięki wszechstronnym opcjom montażu, CSS318-16G-2S+ można zainstalować w szafach rack 10-calowych, standardowych 19-calowych lub nawet zamontować dwa urządzenia obok siebie w jednej przestrzeni 1U 19".
Łatwa konfiguracja dzięki SwOS
Konfiguracja jest niezwykle prosta dzięki lekkiemu systemowi SwOS firmy MikroTik. Dostępny bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej, SwOS zapewnia podstawową funkcjonalność zarządzalnego przełącznika oraz więcej:
- Przekazywanie ruchu między portami (port-to-port forwarding)
- Kontrola burzy broadcastowej
- Filtrowanie adresów MAC
- Konfiguracja VLAN
- Mirroring ruchu
- Ograniczanie przepustowości
- Regulacja pól nagłówków MAC i IP
Energooszczędność i niezawodność
CSS318 zużywa jedynie 10 W bez podłączonych urządzeń oraz do 13 W przy pełnym obciążeniu, zapewniając niezawodność sieci przy jednoczesnym oszczędzaniu energii.
Kompaktowy, skalowalny i przystępny cenowo
Kompaktowy, skalowalny i łatwy w konfiguracji - CSS318-16G-2S+IN jest gotowy, aby usprawnić Twoją sieć w bezkonkurencyjnej cenie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów 1G/2.5G/5G/10G | 2 |
| Pobór mocy | 13 |
| Wymiary | 218 x 157 x 44 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100-240V 50-60Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 200000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 1800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 300 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |