przełączniki niezarządzalne
Przełącznik SG116 16x1GbE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 4.1
- Pozostałe funkcje:
- Zielona technologia
- 802.3x Flow Control
- 802.1p / DSCP QoS
- IGMP Snooping
- Plug and play, bez konieczności konfiguracji
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
206,43 zł / szt
253,91 zł brutto
Przełącznik pulpitu TP-Link 16-Port 10/100/1000 Mbps zapewnia łatwy sposób na przejście na Gigabit Ethernet. Zwiększ szybkość swojego serwera sieciowego i połączeń szkieletowych lub spraw, aby Gigabit na pulpicie stał się rzeczywistością. Konstrukcja typu Plug and Play, bez konieczności konfiguracji, sprawia, że produkt jest łatwy w użyciu. Ponadto TL-SG116 przyjmuje mniejszy projekt zużycia energii. Dzięki innowacyjnej technologii energooszczędnej, TL-SG116 może oszczędzać zużycie energii, dzięki czemu jest przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem dla sieci domowej lub biurowej.
| Waga | 1320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 415 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 4.1 |
| Pozostałe funkcje |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 |
| Prędkość przekazywania | 23.8 |
| Pobór mocy | 10 |
| Wymiary | 286 x 112 x 25 mm |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 12VDC / 1.0A) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |