Przełącznik MS108EUP Switch 8x2.5GE PoE++
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0° do 40°C
- Wilgotność pracy: 90% bez kondensacji
- Wysokość robocza: maksymalnie 3000 m
- Temperatura przechowywania: -20° do 70°C
- Wilgotność przechowywania: maksymalnie 95% bez kondensacji <
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 1.5
- Pełna specyfikacja
8-portowy przełącznik Multi-Gigabit (2,5G) Ultra60 PoE++ Ethernet Plus
Zapewnia 8 portów 1G/2.5G z 4 portami PoE+ i 4 portami Ultra60 PoE++, co czyni go idealnym przełącznikiem dla połączeń WiFi 6 AP, nadzoru IP i innych.
Urządzenia Multi-Gigabit Ethernet
Każdy z 8 portów zapewnia do 2,5 Gb/s dedykowanej, nieblokującej przepustowości.
Obsługa PoE
4 porty Ultra60 PoE++ i 4 porty PoE+ zapewnia łączną moc 230 w, dzięki czemu można zasilać i podłączać urządzenia za pomocą jednego przewodu.
Zaawansowane sterowanie PoE
Zarządzanie priorytetami PoE, limitem zasilania PoE na port i innymi funkcjami w celu prostej kontroli nad wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez PoE.
Przełączanie bez blokowania
Sieć szkieletowa o szybkości łącza 10 Gb/s (10/100/1000 Mb/s) zapewnia łączność z urządzeniami bez ograniczeń.
Konstrukcja bez wentylatora
Cicha praca sprawia, że ten przełącznik jest idealny do środowisk wrażliwych na hałas.
Wszechstronne opcje montażu
Zainstaluj przełącznik na pulpicie lub zamontuj go na ścianie lub szafie typu Rack za pomocą dostarczonych w opakowaniu elementów montażowych.
| Waga | 2640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 280 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Wymiary | 210 x 140 x 40 mm |
| Waga | 0.9 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 40 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 373644 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 64 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |