Przełącznik LS1008G 8x1GbE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Technologia Green
- Kontrola przepływu 802.3X
- Back Pressure
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Przełącznik typu desktop LS1008G
Kluczowe cechy:
- 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
- Technologia oszczędzania energii Green Ethernet
- Kontrola przepływu danych IEEE 802.3x, zapewniająca niezawodną transmisję
- Plastikowa obudowa oraz montaż typu desktop lub naścienny
- Instalacja plug and play - szybka instalacja bez konfiguracji
- Bezwentylatorowość, zapewniająca ciche działanie
Niezarządzalne przełączniki z serii LiteWave TP-Link to łatwy i korzystny cenowo sposób rozbudowy sieci przewodowej. Urządzenia nie sprawiają trudności w użytkowaniu i można na nich polegać. Dzięki instalacji typu plug and play, podłączanie nowych urządzeń trwa zaledwie kilka minut. Wszystkie porty obsługują Auto-MDI/MDIX, dlatego nie trzeba tracić czasu na wybór odpowiedniego kabla.
Przełączniki niezarządzalne z serii LiteWave korzystają z technologii umożliwiającej oszczędzanie energii. Urządzenia automatycznie dopasowują wymagany pobór prądu w zależności od stanu połączenia i długości kabla, umożliwiając korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy dużej oszczędności energii. Troszcząc się o planetę, zatroszczysz się także o własny portfel, oszczędzając na rachunkach za prąd!
LS1008G, gigabitowy 8-portowy przełącznik typu desktop, umożliwia zwiększenie prędkości sieci. Architektura non-blocking i 8 portów 10/100/1000Mb/s umożliwiają szybki transfer ciężkich, wymagających dużej przepustowości plików, bez generowania zakłóceń.
LS1008G jest w pełni kompatybilny z większością urządzeń sieciowych, takich jak komputery, drukarki, kamery internetowe oraz IPTV. Urządzenie ma wiele zastosowań i jest świetnym rozwiązaniem sieciowym, które może być stosowane w akademikach, obiektach monitorowanych, domach i małych firmach.
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 90 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| Pobór mocy | 3.9 |
| Wymiary | 127 × 66,5 × 23 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 9VDC / 0,6A) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |