przełączniki zarządzalne
Przełącznik IES208G
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: -40-75°C
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-85°C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~95%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~95%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
656,84 zł / szt
807,91 zł brutto
Przełącznik Industrial Easy Managed Omada, 8 portów gigabitowych
- 8 gigabitowych portów (6 RJ45, 2 combo RJ45/SFP)
- Profesjonalna konstrukcja klasy przemysłowej: Dopuszczalna temperatura pracy-40~75°C, Ochrona odgromowa 6kV i Wejście redundantnego zasilania 1+1
- Zaawansowane funkcje: VLAN, QoS i STP/RSTP
- Scentralizowane zarządzanie w chmurze przez stronę Web lub aplikację Omada
- Wytrzymała aluminiowa obudowa IP40 i możliwość montażu na szynie DIN oraz ścianie
| Waga | 754 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 165 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| QoS |
Tryb harmonogramu priorytetowania
Konfiguracja wagi kolejek
|
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Wymiary | 129 x 95 x 45 mm |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Zasilanie | Wejście redundantnego zasilania 1+1 DC 9,6-60V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Bufor pamięci | 4 |
| Przepustowość | 16 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 6 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |