przełączniki/rozdzielacze
Przełącznik HDMI 3porty
- Porty wyjścia: 1 x HDMI
- Porty wejścia: 3 x HDMI
- Wymiary:
77 x 56 x 15 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
22,89 zł / szt
28,15 zł brutto
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 145 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Porty wejścia | 3 x HDMI |
| Wymiary | 77 x 56 x 15 mm |
| Waga | 0.16 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |