przełączniki/rozdzielacze
Przełącznik HDMI 3porty
- Porty wyjścia: 1 x HDMI
- Porty wejścia: 3 x HDMI
- Wymiary:
77 x 56 x 15 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 18 in stock
23.20 zł / szt
28.54 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Porty wejścia | 3 x HDMI |
| Wymiary | 77 x 56 x 15 mm |
| Waga | 0.16 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 145 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |