adaptery/przejściówki
Przełącznik HDMI 1 IN - 4 OUT; V1109A
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: HDMI Typ A Żeńska
- Rodzaj: Rozdzielacz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
124,73 zł / szt
153,42 zł brutto
Rozdzielacz HDMI umożliwia przesyłanie obrazu z 1 źródła aż na 4 ekrany. Wspiera rozdzielczość UHD 4K (3840X2160) Obsługuje formaty video zapisane w rozdzielczości 480p, 720p, 1080i oraz 1080p oraz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami HDCP.
Ważna informacja!
Podłączone przewody nie mogę być dłuższe niż 10m.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Unitek |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska x4 |
| Wymiary | 11x2x6cm |
| Pozostałe parametry | Złącze 1:
Złącze 2:
Obsługiwane technologie:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania sprzętowe | Podłączone przewody nie mogę być dłuższe niż 10m! |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 323 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |