słuchawki
Słuchawki Bluetooth 5.3 T68 TWS ENC Białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
34,31 zł / szt
42,20 zł brutto
Zestaw słuchawkowy z bazą ładującą TWS od AWEI z obsługą ENC i Bluetooth 5.3 Dzięki profesjonalnemu dostrojeniu i wysoko sprężystym membranom kompozytowym tworzy naturalne pole stereo, zwiększa stabilność jakości dźwięku oraz redukuje rezonans akustyczny i THD (całkowite zniekształcenie harmoniczne), aby poprawić klarowność dźwięku. Posiada Bluetooth 5.3 co wzmacnia odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, brak zacięć lub rozłączeń, szybką transmisję i niskie zużycie energii przy odtwarzaniu dźwięku.
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AWEI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 |
| Zasięg | 10 |
| Czas ładowania | 1.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 93 |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Złącze LINK | USB-A |
| Stand | Nie |
| Moduł sterujący | brak |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Wymiary | 51 x 49 x 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność baterii | 300 |
| Czas rozmów (maks.) | 7 |
| Impedancja | 16 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |