przełączniki niezarządzalne
Przełącznik FS1006P 6xFE (4xPoE+) 65W
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -20°C ~ 50°C
- Temperatura przechowywania: -40°C ~ 80°C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 448
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
54,63 zł / szt
67,19 zł brutto
FS1006P 6-portowy przełącznik 10/100M PoE+
- Zgodny ze standardem IEEE802.3af/at
- Obsługuje moc PoE do 32 W dla każdego portu PoE
- Automatyczne wykrywanie urządzeń innych niż PoE i urządzeń PoE
- Priorytet zasilania gwarantuje zasilanie kluczowych węzłów
- Przełącznik trybu CCTV/VLAN, zdalne zasilanie i dane do 250m
- Obsługuje sterowanie przepływem IEEE802.3 x full duplex / half duplex
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 448 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 0.9 |
| VLAN | Tryb izolacji portu - porty PoE (1-4) nie mogą komunikować się między sobą, mogą komunikować się tylko z portem UP-link. Tryb AI portu jest włączony. |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 65 |
| Wymiary | 200 x 120 x 45 mm |
| Waga | 1 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 1000 |
| Przepustowość | 1.2 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100000 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Obsługuje trzy tryby: VLAN, Default, Extend |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 6 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 245 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |