przełączniki zarządzalne
Przełącznik ES220GP
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: -5~40°C
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40~70°C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
607,09 zł / szt
746,72 zł brutto
ES220GP
Przełącznik Omada Easy Managed, 20 portów gigabitowych, w tym 16 portów PoE+
- 18 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (w tym 16 portów zgodnych z 802.3af/at PoE+)
- 2 gigabitowe sloty SFP
- Łączna moc zasilania PoE do 150W. Do 30W zasilania na każdym porcie PoE
- Łatwy w użytkowaniu dzięki działaniu na zasadzie Plug-and-Play, które umożliwia uzyskanie natychmiastowego połączenia, a prosta konfiguracja daje dostęp do dodatkowych funkcji
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze przez stronę Web lub aplikację Omada
- Do 250m zasięgu zasilania PoE, Zdalne restartowanie kamer, QoS i Izolacja portów zapewniające niezawodność sieci monitoringu
- Automatyczne zapobieganie pętlom, VLAN i IGMP Snooping
- Bezwentylatorowa konstrukcja zapewniająca bezgłośną pracę urządzenia
- Wytrzymała metalowa obudowa z możliwością montażu w szafie Rack
Omada Central Essentials
Bezpłatne i proste zarządzanie siecią w Chmurze
Omada Central Essentials jest bezpłatną wersją Omada Central. Oferuje scentralizowane zarządzanie w chmurze i monitoring dla systemów sieciowych Omada. Obejmuje punkty dostępowe, przełączniki i bramy sieciowe. Jest idealnym rozwiązaniem dla sieci monitoringu oraz małych firm.
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 450 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 4 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Prędkość przekazywania | 29.76 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów PoE+ | 16 |
| Pobór mocy | 150 |
| Wymiary | 294 x 180 x 44 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100-240V AC, 50/60Hz 2,5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 40 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 20 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |