Status: Brak na stanie
45,89 zł / szt
56,44 zł brutto
Gra Flipper
Gra Flipper to nie tylko zabawa, to także rozwijanie umiejętności i refleksu. Dzięki niej każdy, niezależnie od wieku, może wcielić się w rolę gracza i przeżyć niezapomniane chwile. Wysoka jakość wykonania gry oraz atrakcyjny design sprawiają, że warto mieć ją w swojej kolekcji gier elektronicznych.
| Waga | 940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 300 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012110 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | 1 |
| Rodzaj | Elektroniczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 6,5 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |