masaż - urządzenia
Poduszka do masażu Shiatsu MG135
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Funkcja podczerwieni: Nie
- Wymiary:
40 x 40 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
198,02 zł / szt
243,56 zł brutto
Poduszka do masażu Shiatsu MG135
Poduszka do masażu z kojącym masażem odprężającym shiatsu i funkcją ogrzewania
Poduszka do masażu MG 135 firmy Beurer rozpieszcza kojącym masażem Shiatsu i zapewnia relaks i regenerację. 4 obracające się parami głowice masujące naśladują ruchy uciskowe i ugniatające masażu Shiatsu. Szarą, tradycyjną poszewkę na poduszkę można prać w temperaturze 30°C. Jeśli chcesz zmienić kolor, możesz bez problemu naciągnąć na poduszkę dowolną poszewkę o wymiarach 40 x 40 cm, aby dopasować ją do wyglądu salonu.
- Kojący masaż Shiatsu
- Dodatkowo włączana funkcja oświetlenia i podgrzewania
- 4 obracające się parami głowice masujące do odprężającego masażu pleców wzdłuż całego kręgosłupa
- Wszechstronne zastosowanie, m.in. kark, plecy, nogi itp.
- Do stosowania ze wszystkimi dostępnymi na rynku poszewkami na poduszki (40 x 40 cm)
- Funkcja automatycznego wyłączania po ok. 15 minutach
- Pokrowiec można prać w temperaturze 30°C
- Głowice masujące z obrotami w prawo/lewo do wszechstronnego masażu
- Wygodne zastosowanie dzięki bardzo długiemu kablu sieciowemu
- Łatwa obsługa za pomocą panelu sterowania umieszczonego na produkcie
| Waga | 2350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 118 x 380 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja podczerwieni | Nie |
| Wymiary | 40 x 40 cm |
| Waga | 1.86 |
| Pozostałe parametry | Stopień ochrony IP: IP20 |
| Funkcje specjalne | Automatyczne wyłączanie |
| Pilot | Nie |
| Typ | Masażer |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |