przełączniki zarządzalne
Przełącznik 5P PoE In USW-Flex-2.5G-5
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: -20 do 45°C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: 10% do 90% (bez kondensacji)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
177,30 zł / szt
218,08 zł brutto
Kompaktowy, 5-portowy switch 2.5G, zasilany przez PoE lub adapter USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Prędkość przekazywania | 19 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 5 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 6.4 |
| Wymiary | 117.1 x 90 x 21.2 mm |
| Waga | 206 |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 25 |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 1 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 130 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |