Przedłużacz UE350A USB3.1 Gen1 5m
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: USB Typ A Żeńska
- Złącza #1: USB Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Przedłużacz UE350A USB3.1 Gen1 5m
Urządzenia USB 3.0 stają się popularne, a zapotrzebowanie na zwiększenie odległości pokonywanej przez urządzenia USB wyraźnie rośnie. Przedłużacz USB 3.0 UE350A firmy ATEN nie tylko zwiększa odległość urządzeń USB do 5 metrów, ale także zapewnia przepustowość do 5 Gb/s, gdy jest używany w połączeniu z hostem i urządzeniem USB 3.0 - zdumiewający wzrost, który jest dziesięciokrotnie większy niż możliwości USB 2.0.
Oprócz solidnej szybkości transferu, UE350A zapewnia również trwałe, wysokiej jakości połączenie, które wykorzystuje pełne możliwości standardu USB 3.0; jednocześnie jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0 i 1.1, aby zapewnić niezawodną transmisję danych.
Dzięki UE350A zwiększenie odległości urządzenia USB 3.0 jest szybkie i łatwe, co czyni go idealnym dodatkiem do konfiguracji systemu USB.
| Waga | 266 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 120 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 6,02 x 4 x 2,4 cm |
| Waga | 220 |
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |