Mysz XGame Laser EVO X747 Brown Fire
- Model:
XGame Laser EVO X747 Brown Fire
- Rozdzielczość (min.): 100
- Rozdzielczość (maks.): 3600
- Pełna specyfikacja
Mysz XGame Laser EVO X747 Brown Fire
Najnowsza mysz z serii A4Tech XGame dla graczy wyposażona została w najwyższe możliwe parametry techniczne: sensor laserowy, przełącznik rozdzielczości 6DPI (od 100 do 3600 DPI), który umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie czułości myszy bez potrzeby instalowania dodatkowego sterownika oraz przycisk 3XFire, umożliwiający za jednym kliknięciem 3-krotny strzał. Ekstremalnie czuła i precyzyjna technologia laserowa zapewnia wzorową dokładność i niezawodność. Super szybkość 1ms (częstotliwość max 1000Hz reports/sek.). W komplecie specjalnie zaprojektowane ciężarki, dostosowujące wagę myszki do potrzeb graczy. Dodatkowo jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie Oscar, umożliwiające zapamiętanie sekwencji 16 ruchów w jednym przycisk.
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 225 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | XGame Laser EVO X747 Brown Fire |
| Rozdzielczość (min.) | 100 |
| Rozdzielczość (maks.) | 3600 |
| Profil | Praworęczny |
| Pozostałe parametry | - Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |