prostownice i karbownice
Prostownica do włosów HS50
- Regulacja temperatury: Tak
- Obrotowy przewód: Tak
- Temperatura (min.): 120
- Full specification
Status: Out of stock
122.68 zł / szt
150.90 zł gross
Stylowa prostownica zapewniająca jedwabiście gładkie włosy
Nieważne, czy chcesz modelować loki, fale czy wyprostować włosy - stylowa prostownica HS 50 Ocean firmy Beurer umożliwia błyskawiczne uzyskanie delikatnej stylizacji włosów. Ceramiczna powłoka keratynowa zapewnia wyjątkowo gładkie włosy, a dzięki indywidualnemu ustawieniu temperatury prostownica do włosów Beurer nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.
- Szeroki zakres ustawień temperatury od 120°C do 220°C
- Ochrona włosów dzięki powłoce ceramiczno-keratynowej
- Natychmiastowa gotowość do użycia dzięki szybkiemu nagrzewaniu
- Zasilanie sieciowe z kablem sieciowym
- Blokada przycisków do ustawiania stałej temperatury
- Uchwyt do zawieszenia dla łatwego przechowywania
- Wygodne użytkowanie bez skręcania kabla dzięki przegubowi obrotowemu 360°
- Płytki grzewcze z mechanizmem sprężynowym zapewniające najlepsze efekty już po jednym przeciągnięciu prostownicą
| Weight | 463 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 x 353 x 55 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Temperatura (min.) | 120 |
| Temperatura (maks.) | 220 |
| Jonizacja | Nie |
| Powłoka | Ceramiczno-keratynowa |
| Wymiary | 29.5 x 3.4 x 3.50 cm |
| Waga | 345 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Morski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |