Projektor Viewsonic PA700W DLP WXGA
- Technologia wyświetlania: DLP
- Źródło światła: Standard
- Model:
Viewsonic PA700W
- Pełna specyfikacja
PA700W to projektor biznesowy/edukacyjny WXGA o wysokiej jasności 4500 ANSI lumenów firmy ViewSonic. Został stworzony z myślą o projekcji obrazu na dużym ekranie o przekątnej do 300 cali w salach konferencyjnych, klasach lub innych jasnych środowiskach.
Projektor oferuje elastyczne podłączenie dodatkowych urządzeń za pomocą dwóch portów HDMI, co eliminuje konieczność odłączania istniejących urządzeń podczas przełączania się między nimi. Wystarczy użyć wyświetlacza ekranowego, aby wybrać i zmienić źródło sygnału wejściowego.
Zastosowanie wyjątkowej technologii kolorów ViewSonic poprawia jakość prezentacji poprzez realistyczne odwzorowanie kolorów.
Projektor umożliwia również aktualizację oprogramowania za pomocą kabla USB podłączonego do laptopa, dzięki czemu można to zrobić samodzielnie w domu.
Wbudowane wyjście zasilania USB 5 V / 1,5 A może być używane do zasilania bezprzewodowych urządzeń podłączanych do projektora, eliminując potrzebę stosowania oddzielnych zasilaczy podczas przesyłania treści multimedialnych.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 400 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ViewSonic |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Model | Viewsonic PA700W |
| Poziom hałasu | 34 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Kontrast statyczny | 13 000:1 |
| Jasność | 4500 |
| Pobór mocy | 295 |
| Wymiary | 115 x 309 x 234 mm |
| Waga | 2.7 |
| Pozostałe parametry | Funkcje projektora:
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata - odbiór, naprawa, zwrot [gwarancja na lampę 1 rok, lub 1000 godzin] |
| Obiektyw | F=2.41-2.53, f=21.85-24mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Trwałość źródła światła | 4000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Zoom | 2,0x |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |