Projektor UHZ66 Laser UHD 4000
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
UHZ66
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Pełna specyfikacja
UHZ66
Ekologiczny, kompaktowy projektor laserowy 4K UHD o wysokiej jasności.
Model UHZ66 to jeden z najbardziej kompaktowych projektorów laserowych DuraCore 4K UHD firmy Optoma. Zaprojektowany z myślą o bezobsługowej pracy ciągłej, ten projektor o jasności 4000 lumenów zapewnia wysoką wydajność obrazu oraz elastyczną instalację dzięki szerokim opcjom łączności, a wszystko to w eleganckiej, kompaktowej obudowie, do 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma.
Aby wesprzeć zaangażowanie Optoma w zrównoważony rozwój, UHZ66 zmniejsza zużycie energii nawet o 45% w porównaniu z projektorami lampowymi Optoma. Energooszczędna technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność produktu do 30 000 godzin bez potrzeby stosowania dodatkowych lamp, wymaga minimalnej konserwacji i nie zawiera rtęci, co dodatkowo obniża ślad węglowy.
Dodatkową korzyścią jest to, że UHZ66 posiada zewnętrzny zasilacz oferujący większą niezawodność, przenośność i efektywność energetyczną.
Zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska, przyjazna dla środowiska konstrukcja jest wykonana w 50% z tworzyw sztucznych PCR (Post-Consumer Recycled), a opakowanie zawiera do 97% materiałów nadających się do recyklingu. Ponadto kompaktowy rozmiar produktu i opakowania projektora Optoma UHZ66 pozwala na załadunek 2 razy więcej produktów przewożonych w pojemniku, co przekłada się na bardziej wydajną logistykę i przyczynia się do dalszej redukcji emisji dwutlenku węgla.
UHZ66 oferuje doskonały kontrast, dokładne, realistyczne odwzorowanie kolorów dla miłośników filmów i zapewnia jasne 4000 lumenów, dzięki czemu fani sportu mogą cieszyć się akcją na żywo przy włączonym świetle. Niski input lag 4,4 ms (1080p 240 Hz) to idealne rozwiązanie zapewniające przewagę w grach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Optoma |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | UHZ66 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 |
| Poziom hałasu | 35 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,40:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,24:1 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Kontrast statyczny | 500 000:1 |
| Jasność | 4000 |
| Pobór mocy | 185 |
| Wymiary | 114 x 274 x 216 mm |
| Waga | 3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Obiektyw |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 26 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 303 |
| Minimalna odległość ekranu | 1.3 |
| Maksymalna odległość ekranu | 9.4 |
| Trwałość źródła światła | 30000 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi |
|
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Zoom | Manualny |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 400 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |