Warsztat Bosch 82 elementy
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8710
- Pełna specyfikacja
Warsztat Bosch 82 elementy
W pełni wyposażony stół warsztatowy dla dzieci jest produkowany w Niemczech na licencji Bosch. Blat oferuje liczne funkcje edukacyjne, imadło oraz praktyczne schowki i 3 pojemniki do przechowywania. Na tylnej ścianie ławki do majsterkowania oraz na półce pod blatem roboczym znalazło się miejsce na wysokiej jakości akcesoria, z których część można zawiesić na ścianie za pomocą praktycznych haczyków: śrubokręt płaski i krzyżakowy, klucz, spirytus poziomica, szczypce i pilnik, młotek, piła, kwadrat i wiele więcej. Dzieci szybko i w zabawny sposób uczą się obsługi listew, śrub, nakrętek i elementów śrubowych o różnych rozmiarach i kształtach.
Tak praktycznie i schludnie można bawić się tylko w profesjonalnych warsztatach! Dzięki temu stołowi warsztatowemu nawet najmłodsi uczą się organizować 82 elementy akcesoriów, aby były zawsze pod ręką, gdy nadejdzie czas wkręcenia wkrętów w blat i przymocowania ich za pomocą nakrętek lub łączenia listew konstrukcyjnych w celu stworzenia pomysłowych konstrukcji. Praktyczne imadło pomaga również utrzymać listwy na miejscu. A kiedy wszystko jest już dobrze połączone i dobrze zamontowane, w kąciku dziecięcym małego rzemieślnika można wszystko szybko uporządkować. Duże narzędzia po prostu wiesza się na hakach, małe części trafiają do pudełek do przechowywania i wszystko jest gotowe do następnego użycia.
| Waga | 4245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 590 x 850 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8710 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Warsztaty |
| Wymiary | 102 x 67,5 x 38,5 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |