plastyczne
Projektor Psi Patrol
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-104710
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
131,00 zł / szt
161,13 zł brutto
Projektor Psi Patrol
Baw się z magicznym projektorem w stylu Psiego Patrolu, ucząc się rysować wszystkich bohaterów ze swojej ulubionych kreskówki! Włącz projektor LED i wyświetl wybrany obraz na zwykłej kartce papieru. Obrysuj kontur i stwórz wiele rysunków do pokolorowania i zebrania.
| Waga | 1302 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 440 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-104710 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Plastyczne |
| Marka | Psi patrol |
| Rodzaj | Projektor |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44 x 8 x 31 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |