plastyczne
Projektor Psi Patrol
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-104710
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
131.00 zł / szt
161.13 zł gross
Projektor Psi Patrol
Baw się z magicznym projektorem w stylu Psiego Patrolu, ucząc się rysować wszystkich bohaterów ze swojej ulubionych kreskówki! Włącz projektor LED i wyświetl wybrany obraz na zwykłej kartce papieru. Obrysuj kontur i stwórz wiele rysunków do pokolorowania i zebrania.
| Weight | 1302 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 440 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-104710 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Plastyczne |
| Marka | Psi patrol |
| Rodzaj | Projektor |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44 x 8 x 31 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |