Projektor krótkoogniskowy DX335ST-EDU
- Projekcja: Krótkoogniskowa
- Technologia wyświetlania: DLP
- Źródło światła: Standard
- Pełna specyfikacja
Wszechstronny przenośny projektor o wysokiej jasności
Przedstawiamy projektor z najnowszej serii Vivitek D300, przenośnych projektorów lampowych od Vivitek.
Model DX335ST to projektor krótkoogniskowy, który charakteryzuje się wysoką jasnością, rozdzielczością natywną XGA i współczynnikiem kontrastu 30 000:1, dzięki czemu zapewnia duży, wyraźny obraz nawet w jasnym otoczeniu. Kompaktowy rozmiar, niska masa i szybka instalacja sprawiają, że seria ta jest idealna do sal lekcyjnych i konferencyjnych. Energooszczędność zapewnia długą żywotność, aż do 10000 godzin.
Technologia DLP i BrilliantColor
DX335ST obsługuje technologie DLP i BrilliantColor dla wyraźnych i żywych obrazów. 6-segmentowe koło kolorów (RGBYCW) nie tylko sprawia, że obraz jest bardziej żywy i nasycony, ale także realistycznie odwzorowuje kolory.
Jasny obraz w każdym środowisku
Jasność wynosząca 3800 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu o wartości 30 000:1 gwarantujące wyraźny i jasny obraz podczas prezentacji. Projektory krótkoogniskowe pozwalają na wyświetlanie dużego obrazu z niewielkiej odległości, co jest idealne do małych pomieszczeń i eliminuje cienie rzucane przez osoby znajdujące się przed ekranem.
Długa żywotność lampy
Dzięki wysokowydajnej i energooszczędnej lampie projektor z tej serii ma długą żywotność do 10 000 godzin w trybie Eco, dzięki czemu może pracować przez wiele lat.
3D Ready
Technologia 3D Ready umożliwia tworzenie wciągających, interaktywnych i zachwycających wizualnie wrażeń w różnych zastosowaniach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Vivitek |
|---|---|
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Model | Projektor krótkoogniskowy Vivitek DX335ST-EDU z rozszerzoną gwarancją edu |
| Częstotliwość pozioma min. | 50 |
| Częstotliwość pozioma max. | 60 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 |
| Poziom hałasu | 31 |
| Kontrast statyczny | 30 000:1 |
| Jasność | 3800 |
| Pobór mocy | 210 |
| Wymiary | 120 x 313 x 236 mm |
| Waga | 2.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Trwałość źródła światła | 5000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 7000 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 395 x 165 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |