routery GSM/3G/LTE
Router LT700E Gigabit AC1200 4G LTE SIM
- Model:
LT700E
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C - 40°C
- Wilgotność robocza: 10% - 90% bez kondensacji
- Temperatura przechowywania: -30°C - 70°C
- Wilgotność przechowywania: 5% - 95%, bez kondensacji
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
283,74 zł / szt
349,00 zł brutto
- Zaawansowany 4G LTE kat. 6 do 300 Mbps DL
- Szybkie dwuzakresowe Wi-Fi AC1200
- 4×porty gigabitowe
- 2× wewnętrzne anteny 4G + 2× wewnętrzne anteny Wi-Fi
- Gniazdo karty Nano SIM
- VPN Zerotier, Wireguard, OpenVPN, IPSec, L2TP, PPTP
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | LT700E |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 300 |
| Max. prędkość wysyłania | 50 |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 190 × 50 × 148.8 mm |
| Zasilanie | DC 12 V 1.5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | VPN
DNS
|
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 270 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |