prezentery
Prezenter Graphite R500s 910-005843
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Wymiary:
37 x 25 x 124 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
115,08 zł / szt
141,55 zł brutto
| Waga | 102 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 125 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 37 x 25 x 124 mm |
| Waga | 48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |