prezentery
Prezenter Graphite R500s 910-005843
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Wymiary:
37 x 25 x 124 mm
- Full specification
Status: Out of stock
115.08 zł / szt
141.55 zł gross
| Weight | 102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 125 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 37 x 25 x 124 mm |
| Waga | 48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |